Başlangıç / HABERLER / Dernek Haberleri / Erhan TABAKOĞLU’nu ziyaret ettik.

Erhan TABAKOĞLU’nu ziyaret ettik.

14202608_649527025224888_1544751412344838688_n

Trakya Üniversitesi Rektörü Erhan TABAKOĞLU’nu rektörlük makamında ziyaret ettik.


Üniversite mezunlarının ve mevcut öğrencilerinin durumunun konuşulduğu ziyarette; üniversitenin iletişimi, birliği ve dayanışmanın daha ileri seviyelere taşınması için işbirliği içinde gerçekleştirilebilecek projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

TÜMEDER Başkan’ı Sedat ÖZTÜRK ” Mezun ve mensup öğrenciler arasındaki fikir dayanışmasının üniversitemize, şehrimize ve ülkemize çok ciddi katkılar sağlayacağı aşikârdır. Bu çerçevede İlimizin kalkınması için üniversitemizin mezunlarının tecrübesinden daha fazla yararlanmalıyız. Derneğimiz, Mezunlar ile Mensup öğrenciler arasında İşbirliği projelerine imza atarak hayata geçirmek istiyor. Önümüzdeki dönemde de bu projelerin ivme kazanacağına inanıyorum. Üniversitemiz ile işbirliği konusunda bizlere düşen ne görev olursa, üniversitemiz adına yapılacak her projede her zaman destek için hazırız ” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Trakya Üniversitesi ve TÜMEDER işbirliğinin önemine değinerek uyum içerisinde çalışmanın Edirne’ye ve dayanışma ortamını geleneksel hale getirecek Mezunlar ve Mensuplar Buluşması’nın temelini birlikte atmanın Trakya Üniversitesi’ne değer katacağını söyledi.

Hakkında: TÜMEDER BASIN BİRİMİ

Bir cevap yazın